19 Березня, 2018 р., 16:32
Відчути всю напругу і навантаження справжньої дальньої дистанції мали можливість у суботу 17 березня в м. Херсоні легкоатлети Чаплинської ОТГ, вихованці комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки», учні ОЗ НВК «Чаплинська школа-гімназія» (керівник Яцюк Н.А.).
19 Березня, 2018 р., 16:28
У Чаплинській громаді популяризація єдиноборств стрімко зростає і вже знаходиться на високому рівні, адже зацікавленість дітей та підлітків полягає не тільки у отриманні основних азів техніки, методики обраного виду спорту, а й у максимальному розвитку особистості, покращенню здоров’я, досягненню високих результатів, побиттю власного спортивного рекорду.
19 Березня, 2018 р., 09:58
День працівників житлово-комунального господарства населення України відзначають щорічно в третю неділю березня.
16 Березня, 2018 р., 15:48
15 березня 2018 року у комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинськоий селищний будинок творчості дітей та юнацтва» відбулася краєзнавча конференція за підсумками роботи та участі краєзнавців шкіл Чаплинської об»єднаної територіальної громади у краєзнавчих експедиціях 2017 року.
15 Березня, 2018 р., 20:35
Під час весняних канікул 07 березня 2018 року для вихованців гуртків комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» було організовано і проведено екскурсію до Херсонського обласного краєзнавчого музею.
14 Березня, 2018 р., 10:22
10 березня 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Київської міської державної адміністрації та Міністерства культури України відбувся IV Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst».
13 Березня, 2018 р., 09:50
У Чаплинській громаді відбувся І етап обласного фестивалю
07 Березня, 2018 р., 13:28
6 березня 2018 року у Чаплинській територіальній громаді відбувся показ фільму «Кіборги». Фільм демонструвався у приміщенні великого залу комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький центр».
06 Березня, 2018 р., 22:16
06 березня 2018 року в комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбувся І-й відбірковий етап обласного конкурсу читців, присвяченого пам’яті Тараса Григоровича Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум».