Давайте працювати разом!

Дата: 12.09.2019 20:25

Чаплинська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості закликає навчальні заклади громади до активної співпраці у напрямку проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю .

Сьогодні профорієнтаційна робота є одним із важливих, і навіть, пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості, так як являється методом профілактики молодіжного безробіття.

Проте, варто розуміти, що профорієнтація  це комплекс заходів  спрямований на формування психологічної готовності учня до трудової діяльності, і кілька виховних годин  чи  уроків  для цього замало.

Добре коли  учні  мають  можливість

- отримувати достатню  кількість інформації, щодо розмаїття світу професій,

та вимоги,  які  ці професії висувають до людини;

- проходити профорієнтаційну діагностику, для виявлення   професійно

значущих якостей та властивостей;

- отримати профорієнтаційну консультацію;

- приймати участь у цікавих мотивуючих заходах відповідного спрямування.

І все це варто проводити вже у середній школі, а не тільки з учнями 9-11 класів.

Фахівці з профорієнтації Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за попереднім погодженням із керівництвом навчальних закладів готові

• сприяти організації та проводити професіографічні екскурсії; зустрічі із представниками професій;  заходи у вигляді КВК, ТОК шоу, конкурси творчих робіт  на тему професій.
  • проводити профдіагностичні тестування у груповій та індивідуальній формах
  • приймати участь у батьківських зборах

Для планування чи  узгодження дати та часу проведення заходів звертись до фахівця з профорієнтації Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Модіної Світлани Віталіївни за номером 2-13-01 зі стаціонарного чи 066 5649529 з мобільного.

Давайте працювати разом! І ми допоможемо нашій молоді зробити вдалий вибір  майбутньої професії.