У комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» відбувся вечір поезії

Дата: 28.01.2020 14:05

24 січня 2020 року у комунальний заклад Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» завітав незвичайний гість – місцевий літератор, голова Чаплинської літературної студії «Кришталеві роси» Микола Петрович Тимошенко.

Поезія і музика – то ніби два крила казкового птаха, тому спільну мову знайшли швидко. Викладач Ірина Анатоліївна Плешинець виконала пісню на слова поета «Тавричанка» (музика І. Токарева). Микола Петрович ознайомив учнів та присутніх викладачів із своїми віршами, відповів на запитання відносно своєї біографії.

Такі заходи дуже корисні для дітей,  не лише як приклад зустрічі з талановитим митцем, але й як діалог поколінь, епох всупереч культурним та світоглядним протиріччям.

Яковенко Т.В.,

директор комунального закладу

Чаплинської селищної ради

«Чаплинська дитяча музична школа»