Хореографічні колективи Чаплинської громади стали переможцями на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі талантів «Душа Карпат»

Дата: 21.01.2020 15:36
Кількість переглядів: 1626

18 – 19 січня 2020 року, за підтримки голови Чаплинської селищної ради Олексія Георгійовича Фаустова, хореографічні колективи комунального закладу Чаплинської селищної ради    «Чаплинський культурно – мистецький Центр» взяли  участь  у  Всеукраїнському фестивалі – конкурсі талантів «Душа Карпат», який проходив в с. Ізки Міжгірського району, Закарпатської області.

  Завдяки яскравій постановці, таланту та наполегливості зразковий ансамбль танцю «Капітошка», керівник Валентина Магдалюк, виборов Гран-Прі на Всеукраїнському фестивалі з  номерами «З Україною в серці» та «Я люблю бугі-вугі».

 Група сучасного танцю «Світло», керівник Юлія Біщук, отримали перше місце на Всеукраїнському фестивалі «Душа Карпат» з номерами «Поклик сучасності» та «Подолянка Фюжин».

На фестивалі журі та глядачі зустрічали наші хореографічні колективи бурними оплесками. Усі присутні отримали неймовірний заряд енергії від запальних та яскравих хореографічних композицій наших колективів.

Щиро вдячні за надання матеріальної допомоги генеральному директору ТОВ «Віндкрафт Каланчак» Власенко А.В.

Ми вітаємо керівників та учасників колективів з заслуженою перемогою! Бажаємо їм натхнення, успіхів та нових здобутків і перемог!

 

         Ірина Мілейко,

фахівець відділу культури

Чаплинської селищної ради

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора