09 серпня 2021 року відбулося засідання робочої групи та бажаючих громадян по проєкту ПРООН «Узбережжя Азовського моря: громадська безпека та соціальна згуртованість в умовах змін».

Дата: 09.08.2021 11:43

На засіданні розглядалися питання про роботу робочої групи протягом травня - липня. Шульга Олександр - голова робочої групи, доповів про робочу поїздку на форум. Обговорили проєкти присутньої громадської організації, що подалися на конкурс.

Чаплинська селищна рада закінчує роботу по створенню профілю громади. Наголосили на доопрацюванні та передачі на перевірку.

Сьогодні електронну анкету з громадської безпеки та соціальної згуртованості Чаплинської громади буде закрито та почнеться обробка даних. Після надання аналітики, результати опитування буде оприлюднено на сайті громади.