СВЯТИНІ У ВЛАСНІЙ ВІТЧИЗНІ

Дата: 25.08.2021 09:27
Кількість переглядів: 627

Синій, як море, як день, золотий –

З неба і сонця наш прапор ясний.

Рідний наш прапор високо несім!

Хай він, уславлений, квітне усім!

 

День Державного Прапора України - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Сьогодні, 23 серпня 2021 року у Чаплинській громаді відбулися урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України.

Право підняти синьо-жовтого стяга України було надано військовослужбовцям Збройних сил України. Державний Прапор було піднято під звучання Державного Гімну України, який сповнює наші серця гордістю за рідну країну, додає сили й натхнення в її розбудові.

Свято прикрасили патріотичним танцем у виконанні хореографічного колективу «Сузір’я» опорного закладу «Чаплинський ліцей» (кер.Тетяна Мончик) та гарна пісня про сім’ю у виконанні чарівної Наталії Яцюк.

Захід провела неперевершена Олена Привалова.

Зі святом вас, шановні друзі, співвітчизники! Хай живе Україна! Навіки – вільна! Навіки – незалежна! Хай мир, спокій та щастя панують на нашій рідній землі!

 

Крістіна Іноземцева

                                     завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої 

              діяльності КЗ «Чаплинський культурно – мистецький Центр»

 

 

Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора