Творчі колективи Чаплинської громади стали призерами конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Молода хвиля»

Дата: 30.08.2021 16:19

28 серпня 2021 року у Хрестівській громаді (с.Долинське)  відбувся конкурс-фестиваль   дитячої   творчості   «Молода хвиля».

Конкурс-фестиваль проводився у номінаціях: вокальне мистецтво (народний, академічний, естрадний спів), фольклорне мистецтво, гра на народних інструментах, хореографія  (народний танець,  український народний танець та ін.), декоративно-прикладне мистецтво, образотворче мистецтво, фотомистецтво (експозиція на тему «Мальовнича Херсонщина»), конкурс відеофільмів («Моя родина і Україна») та комп'ютерний дизайн (створити імідж «Моя Україна»).

Чаплинську територіальну громаду від комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» представляли наші юні та талановиті діти - вихованці вокального гуртка «Веселі нотки» Дар’я Смірнова, Софія Смірнова, Вікторія Шевченко (кер.К.Іноземцева), колектив сучасного танцю «Світло» (кер.Ю.Біщук), зразковий аматорський танцювальний колектив «Капітошка» та солістка зразкового аматорського танцювального колективу «Капітошка» Іоанна Капрук (кер.В.Магдалюк).

Зачарувала своїм співом Дар’я Смірнова піснею «Україно, краю» та виборола Дипломом ІІ ступеня, своїм солов’їнним співом причарувала журі Вікторія Шевченко, зразковий аматорський танцювальний колектив «Капітошка» виконав гарний патріотичний танець «З Україною в серці» виборовши Диплом ІІ ступеня, а солістка зразкового аматорського танцювального колективу «Капітошка» Іоанна Капрук здивувала своєю гнучкістю і посмішкою та отримала Диплом ІІІ ступеня, Софія Смірнова порадувала виконанням вокальної композиції «Україночка» також  отримала Диплом ІІІ ступеня та  колектив сучасного танцю «Світло» стали дипломантами конкурсу.

Всі колективи отримали дипломи учасника фестивалю та солодкі подарунки. Переможці отримали Дипломи, кубки, сертифікати на яскраві емоції і враження та грошові нагороди.

Теплий та яскравих захід відбувся завдяки підтримці «Благодійного фонду Володимира Хвостова».

Бажаємо учасникам перемагати яскраво, красиво, впевнено і гідно! Нехай у вашому житті буде багато таких свят і заслужених нагород. Залишайтеся сильними людьми, які точно знають, до чого прагнути і як отримати успіх.

Крістіна Іноземцева

завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої