Дата: 01.10.2021 17:34

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку та день ветерана. В Чаплинській територіальній громаді функціонує ветеранська громадська організація. Саме з її активом сьогодні зустрівся перший заступник Чаплинського селищного голови Анатолій Віремейчик. Окрім привітань, поспілкувались і про нагальні потреби. А керівнику громадської організації Добровольському О. Ф. та ветерану Шатохіну І. І. вручено подяки селищного голови за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху. В населених пунктах громади старости відвідали найбільш вразливих та передали продуктові набори. У цей день світ говорить про все зроблене щодо захисту інтересів людей поважного віку, ветеранів, про невирішене у цій сфері. Схиляємо голови перед ветеранами, бажаємо всім людям поважного віку міцного здоров’я, добра, довголіття, миру та злагоди.