22 вересня 2021 року відбулося засідання робочої групи по проєкту ПРООН «Узбережжя Азовського моря: громадська безпека та соціальна згуртованість в умовах змін».

Дата: 23.09.2021 16:41

На засіданні розглядалися питання про роботу робочої групи протягом серпня - вересня. Шульга Олександр – голова робочої групи, доповів про закінчення анкетування та отримання результатів соціологічного дослідження. Пуляєва Лілія – фахівець з управління проектами, зачитала результати та наголосила на найбільш важливих проблемах, які потребують першочергового вирішення згідно соціологічного дослідження «Умови життя, безпека та перспективи розвитку нашої громади»:

- Безробіття, неможливість працевлаштування         (59 %)

- Незадовільний стан доріг і транспортного сполучення  (43 %)

- Низький рівень медичних послуг         (39 %)

- Бродячі тварини  (36 %)

- Зловживання алкоголем та наркоманія (27 %)

- Забруднення довкілля, екологічні проблеми (24 %)

- Проблеми з водою та водопостачанням        (21 %)

Шульга Олександр розповів про оголошення конкурсу «Молодь тут: створи громаду молодіжних перспектив» програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Мріємо та діємо» (UNITY).

Членами робочої групи проведено гру «СПІЛЬНОТИ в безпеці».

Після закінчення створення профілю громади в якому будуть і результати соціального дослідження його буде оприлюднено на сайті громади.