Обласна акція малюнків з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України

Дата: 21.09.2021 15:29

З метою формування у підростаючого покоління високих моральних цінностей, виховання патріотизму, поваги до Вітчизни і людей, які її захищають, підтримки психологічного стану військовослужбовців, пропаганди серед здобувачів освіти традицій образотворчого мистецтва у вересні 2021 року проводиться обласна акція малюнків з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, який щорічно святкується 14 жовтня. Активну участь в акції взяли учні закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради - Преображенської, Першокостянтинівської загальноосвітніх шкіл, Магдалинівської філії та Опорних закладів – Чаплинський ліцей та Чаплинська СШ І-ІІІ ступенів.

Малюнки учасників акції оформлені у вигляді вітальних листівок, гарно запаковані, адже вони будуть передані військовослужбовцям з нагоди Дня захисників і захисниць України у зону проведення бойових дій.