ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Дата: 13.12.2021 13:07

11 грудня 2021 року відбувся Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва «ЗИМОВА КАЗКА», який проходив на базі Херсонського державного будинку художньої творчості м.Херсон.

Чаплинську громаду від комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» представляли талановиті вихованці зразкового аматорського танцювального колективу «Капітошка» (кер.В.Магдалюк)  та колектив сучасного танцю «Світло» (кер.Ю.Біщук).

Зразковоий аматорський танцювальний колектив «Капітошка» (кер.В.Магдалюк) дебютували із чудовим народним циганським  танцем «Лачо Девес» у молодшій віковій категорії та вибороли диплом ІІІ ступеня. Своїм яскравим танцем «Кольоровий настрій» зачарував усіх присутніх колектив сучасного танцю «Світло» (кер.Ю.Біщук) старша вікова категорія та отримали Диплом ІІ ступеня.

Організатори Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва «ЗИМОВА КАЗКА» вручили Подяки керівникам за розвиток та популяризацію дитячої та юнацької творчості, плідну педагогічну діяльність, професіоналізм, підготовку переможців.

Конкурс, організований Федерацією дитячих громадських організацій Херсонської області «Веселкова країна дитинства» та  Херсонським державним будинком художньої творчості, спрямований на популяризацію народного та класичного танцю, сучасних, естрадних форм, народної стилізованої та дитячої хореографії, підвищення художнього рівня репертуару та виконавської майстерності, укріплення дружніх зв’язків між творчими колективами.

Тож, саме такі заходи створюють умови для розвитку хореографічного мистецтва, демонстрації досягнень різновікових колективів різних стилів, допомагають реалізувати творчий потенціал, сприяють обміну досвідом, зростанню хореографічної майстерності кожного учасника.

Шановні керівники, Валентина Юріївна та Юлія Романівна, ми завжди пишаємось вами та вашими талановитими вихованцями, які прославляють наш заклад та громаду на різноманітних конкурсах, фестивалях.

Велика вдячність за ваш вагомий внесок у спільний доробок культури Чаплинської територіальної громади!

Зичимо Вам і Вашим вихованцям міцного здоров’я, подальших творчих ініціатив, цікавих постанов танців та невичерпної енергії. Нехай щедрою буде доля, оминають життєві негаразди, серця зігрівають любов та радість, а кожен день повниться новими цілями та перемогами.

Крістіна Іноземцева

Завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої діяльності

КЗ «Чаплинський  культурно – мистецький Центр».