Вітаємо переможців обласних олімпіад з географії та математики

Дата: 28.01.2022 15:38

У місті Херсоні розпочався і триває ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, у якому беруть участь команди Чаплинської селищної ради. Відбулися обласні олімпіади з географії та математики, у яких із шести учасників нашої громади троє стали переможцями: з географії – учні ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Кобзар Яків (9 клас, учитель Процун І.В.) та Кобзар Тимофій (10 клас, учитель Парасків К.В.) вибороли третє та друге місця відповідно, а учень ОЗ «Чаплинський ліцей» Божевський Михайло (9 клас, учитель Горбач Н.Г.) став третім в області з математики.

Ми вітаємо наших переможців, пишаємося ними і щиро бажаємо їм та іншим учасникам наших команд гарних виступів та відмінних результатів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах!