Спортивний дебют тенісистів Чаплинського ДЮКФП

Дата: 15.04.2019 14:14

З січня поточного року, завдяки підтримки Чаплинського селищного голови Олексія Фаустова,  на базі ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів розпочав роботу гурток з тенісу настільного комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки». Не дивлячись на такий короткий термін тренувань, керівник гуртка, вчитель фізичної культури Сергій Гмиря разом зі своїми вихованцями вирішили прийняти участь у спортивних змаганнях з даного виду спорту за  програмою Х юнацьких  спортивних ігор Херсонщини 2019 року.

У суботу, 13 квітня у спеціалізованому спортивному залі настільного тенісу Херсонського вищого училища фізичної культури троє вихованців закладу позашкільної освіти нашої громади, а саме: Сухарєва Єлизавета,  Шишов Сергій та Федорін  Богдан продемонстрували свої спортивні здібності. Єлизавета серед 24 учасниць юнацьких ігор зайняла ХІ місце.

Діти були у захваті від великої кількості тенісних столів та ракеток. Отримавши перший спортивний досвід і перші сходинки досягнень, юні спортсмени надихнулися на подальший розвиток, покращення своїх результатів та зосередження на тренувальному процесі.

Бажаємо Вам нових спортивних злетів!

А. Фільшина,

методист комунального закладу