Учні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» стали лауреатами ІІ ступеню обласного конкурсу хорових колективів шкіл естетичного виховання «Весняні дзвіночки»

Дата: 18.04.2019 10:59

13 квітня 2019 року на базі КВНЗ «Херсонське музичне училище» Херсонської обласної ради м. Херсона відбувся обласний огляд – конкурс хорових колективів «Весняні дзвіночки»  шкіл естетичного виховання м. Херсона та області.

У заході взяли участь 23 хорові колективи (768 учнів) з 16 шкіл естетичного виховання м. Херсона та області. Вперше в огляд-конкурсі взяли участь зведені хорові колективи малокомплектних шкіл (до 100 учнів) області.

Конкурсантів привітав  Заслужений працівник культури України, один із засновників огляду-конкурсу Гребенюк В’ячеслав Дмитрович.

До складу журі увійшли фахівці вокального-хорового мистецтва Волгірєва Тетяна Іванівна, голова журі, члени журі: Гребенюк В’ячеслав Дмитрович, Галуненко Степан Павлович, секретар журі – Кузнєцова Ольга Миколаївна.

Конкурс проходив у трьох номінаціях: хор молодших класів, зведений хор та хор старших класів. Колективи представляли по три твори різних жанрів, в тому числі «a capella».

Свою майстерність продемонстрували талановиті учні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа».

Лауреатом ІІ ступеня став хор старших класів «Веселка» (керівник Скрічевська Є.О., концертмейстер Гладушко А.В., хормейстер Плешинець І.А.), який зачарував своєю співочою та сценічною культурою, якісним вокальним звучанням, а також різноманітним репертуаром високої складності.

Члени журі відзначили високий рівень підготовки учасників заходу.

За підсумками заходу учасники та викладачі були відзначені дипломами, подяками та пам’ятними сувенірами.

Вітаємо лауреатів з перемогою! Бажаємо учням та наставникам натхнення та подальших творчих успіхів!

Т.В. Яковенко,                                                  Директор КЗ «Чаплинська дитяча музична школа»