Результативний виступ борців Чаплинської ОТГ на чемпіонаті Херсонської області з вільної боротьби

Дата: 15.04.2019 16:54

З метою підвищення спортивної майстерності спортсменів Херсонщини, виявлення найсильніших борців для подальшого  навчання у Херсонському вищому училищі фізичної культури, 13 квітня 2019 року в Новій Каховці  проведено чемпіонат області з вільної боротьби. Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювало управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації спільно з Херсонською обласною федерацією спортивної боротьби.

До участі в змаганнях допускалися юнаки та дівчата 2004-2005 років народження, а також 2006 року народження за наявності письмової згоди батьків, заяви тренера за погодженням лікаря.  Всього 10 команд з різних куточків нашої області прийняли участь у Чемпіонаті. Змагання проводилися як особисті. Юнаки та дівчата боролися у 11 вагових категоріях.

Вихованці комунального закладу Чаплинської селищної ради  «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» під керівництвом керівників гуртків Мукумши Алірізаєва, Олександра Божка та Федора Горобця знову на високому рівні показали себе на бійцівському килимі.

За результатами змагань маємо два чемпіони (перші місця), два других місця та одне третє. Чим і пишаємося.

Семенов Іван у ваговій категорії 100 кг зайняв І місце (керівник –                      Ф. Горобец). Григорьєва Катерина (вагова категорія 39 кг) також посіла                                 І місце (керівник М. Алірізаєв).

Ще троє вихованців Мукумши Алірізаєва стали призерами:  Волковська Марія (вагова категорія 46 кг) виборола ІІ місце; Ящик Аліна (вагова категорія 42 кг)  - ІІ місце; Кібаров Джаміль (вагова категорія 44 кг) – ІІІ місце.

Маємо надію на успішне подальше навчання чаплинських спортсменів у Херсоні та високі спортивні досягнення на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

А. Фільшина,

методист комунального закладу