У комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» відбувся конкурс «Юні композитори»

Дата: 15.04.2019 16:48

У комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» вже стало доброю традицією – кожен рік в квітні проводити загальношкільний конкурс «Юні композитори».

У цьому році був проведений 31-й конкурс, який організувала завідуюча теоретичним відділом Козачок І.А. і провела сумісно з викладачами виконавських відділів. Твори конкурсантів були різноманітними: сольні виконання на фортепіано, блок флейті та вокальні твори.

Гран-прі отримав наймолодший учасник Слободянюк Іван. Лауреатами І, ІІ та ІІІ ступеня стали Плешинець Серафім, Божко Поліна, Куліш Михайло, Третяк Софія, Мальченко Альона, Янковська Марія-Антуанетта, Малецька Марія, Цибулько Поліна, Кобзар Тимофій, Бондаренко Ярослав, Блажовець Вікторія, Копаненко Софія.

Під час конкурсу була проведена вікторина «Юний музикознавець», переможцем якої стала Мальченко Альона. Приз за найкраще оформлення роботи отримали: Куліш Михайло, Малецька Марія, Слободянюк Іван.

Всі конкурсанти отримали дипломи та солодкі призи. Найкращі твори учасників конкурсу увійдуть в 7-му збірку «Юні композитори Чаплинської ДМШ».