День Святого Миколая для військовослужбовців

Дата: 21.12.2019 10:55

В День Святого Миколая, 19 грудня 2019 року, працівники відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради завітали до військовослужбовців, що дислокуються на території селищної ради.

Гарні слова та щирі вітання були висловлені для наших захисників. Подаровано солодкі подарунки, підготовлені здобувачами освіти, вихованцями та педагогами освітніх закладів Чаплинської селищної ради.

Щиро вітаємо Вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні !