У Першокостянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради відбулось відкриття спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям

Дата: 16.01.2020 23:17

16 січня 2020 року на території Першокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради в с. Першокостянтинівка Чаплинської громади Херсонської області було відкрито новий спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям.

Майданчик зі штучним покриттям було побудовано завдяки співфінансуванню Чаплинської селищної ради. Будівництво здійснювалось у рамках проекту «Створення спортивної інфраструктури на території Чаплинської ОТГ».

Участь в урочистій церемонії відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям взяли голова Чаплинської селищної ради Фаустов О.Г., голова Чаплинської районної державної адміністрації Галицький В.П., начальник відділу освіти молоді та спорту Чаплинської селищної ради  Кулик О.Є., в.о. стрости с. Першокостянтинівка Гелиш В.М., директор школи Бурда В.С. та ін.

Це справжнє свято для Першокостянтинівської ЗОШ та усього села, адже тепер багато школярів, дітей, юних спортсменів матимуть змогу займатися улюбленим видом спорту – футболом у більш комфортних умовах.

Мешканці села подякували Чаплинському селищному голові  Фаустову О.Г за подарунок, а учні школи порадували усіх присутніх своїми виступами.

Юні футболісти отримали у подарунок від Чаплинської селищної ради нові футбольні м’ячі.

Селищний голова Фаустов О.Г. та голова райдержадміністрації Галицький В.П. разом з дітьми перерізали символічну стрічку. Голова селищної ради зробив перший удар по воротах. Тренер футбольної команди провів для юних спортсменів перше тренування на цьому чудовому майданчику.

Відкриття спортивного майданчику зі штучним покриттям сприятиме більшому залученню школярів та молоді села до занять футболом, покращенню тренувального процесу футбольних команд, які представлятимуть Чаплинську громаду у чемпіонатах з футболу.