Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

11 Лютого, 2021 р., 17:03
         Відстрочити податковий борг можуть платники податків - фізичні особи, у тому числі самозайняті особи, які на 01.12.2020 мали загальний розмір податкового боргу (у тому числі штрафні санкції, пеня та проценти за користування розстроченням/відстроченням) не більше 6800 гривень.
10 Лютого, 2021 р., 08:59
Триває другий місяць кампанії декларування громадянами доходів - 2021. Січневі підсумки кампанії декларування на Херсонщині: понад півтисячі громадян вже прозвітували про власні статки. Зокрема, у січні цього року 564 громадянина Херсонської області вже подали декларації про майновий стан і доходи, одержані в 2020 році. Сума задекларованих ними доходів склала понад 25 млн гривень. Серед декларантів: громадяни, котрі здавали у найм нерухоме майно та земельні ділянки, - 98, хто отримав спадщину – 45. Доходи від продажу сільськогосподарської продукції задекларували 286 громадян.
09 Лютого, 2021 р., 10:08
На Херсонщині триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами протягом 2020 року. Серед декларантів, яким обов’язково слід подати декларацію про майновий стан і доходи: громадяни, які обробляли земельні ділянки загальною площею понад 2 га, продавали вирощену сільськогосподарську продукцію та отримали відповідний дохід.
09 Лютого, 2021 р., 10:06
         Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що у разі зміни прізвища, адреси чи інших даних, які вносяться до облікової картки платника податків, громадяни зобов’язані протягом місяця з дня виникнення таких змін повідомити контролюючі органи.
08 Лютого, 2021 р., 13:17
         Ексклюзивні коментарі від спеціалістів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol.
05 Лютого, 2021 р., 15:38
         Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків про наступні законодавчі зміни:
04 Лютого, 2021 р., 11:03
         Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що з  1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами - підприємцями), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1  січня податкового (звітного) року     (1 320000 гривень), незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:
03 Лютого, 2021 р., 13:08
Спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  нагадують, що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі - ПРРО), в першу чергу, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на податковому обліку має перебувати  господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VІ із змінами та доповненнями.
03 Лютого, 2021 р., 11:04
         На сьогодні гостро стоїть питання обізнаності людей у сфері зайнятості населення з питань організації та провадження підприємницької діяльності .
02 Лютого, 2021 р., 13:08
З 1 січня 2021 року платників єдиного податку першої групи звільнено від нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за себе за періоди з 1 по 31 грудня 2020 року, з 1 по 31 січня, з 1 по 28 лютого, з 1 по 31 березня, з 1 по 30 квітня та з 1 по 31 травня 2021 року.