Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

24 Грудня, 2020 р., 10:34
         Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що Законом України від 04.12.2020 р. № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі -  Закон № 1072), який набрав чинності 10 грудня 2020 року (опублікований у виданні «Голос України» 09.12.2020) передбачено збільшення мінімального порогу суми податкового боргу, до якої не застосовуються заходи стягнення.          Законом № 1072 збільшено суму податкового боргу, відносно якої застосовуються заходи стягнення з 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на 10.12.2020 - 1020 гривень) до 180 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на 10.12.2020 - 3060 гривень).
22 Грудня, 2020 р., 10:06
         Ексклюзивні коментарі від спеціалістів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol/.          22 грудня 2020 року о 09:00 онлайн вебінар про новозміни з питань податкового боргу.
22 Грудня, 2020 р., 10:05
Легалізація підприємницької діяльності та трудових відносин - один із пріоритетних напрямків діяльності Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Аби всі жителі Чаплинського району були соціально захищеними, а місцевий бюджет не втрачав кошти від прихованих доходів, фахівці Чаплинської ДПІ постійно роз’яснюють та беруть участь у роботі міжвідомчих робочих груп із легалізації найманої праці. У результаті за 11 місяців 2020 року бюджет Чаплинського району додатково отримав майже 670 тис. гривень податків та зборів.          Зокрема, з початку року в районі проведено 32 інспекційні відвідування. Встановлено 342 особи, праця яких використовувалась без належного оформлення трудових відносин та сплати податків. Завдяки комплексу заходів до бюджету додатково надійшло 355,5 тис. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 290,7 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та 24,3 тис. гривень військового збору.
22 Грудня, 2020 р., 10:05
         У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі поінформували про податки - лідери, що наповнили місцевий бюджет Чаплинського району протягом січня - листопада 2020 року. Всього з початку року від чаплинських платників до місцевого бюджету надійшло 153,2 млн гривень податків і зборів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 22,7 млн гривень або на 17 відсотків. Перше місце традиційно займає податок на доходи фізичних осіб. Його надходження склали 95 млн гривень. Це на 14,8 млн гривень більше, ніж за аналогічний період 2019 року.
07 Грудня, 2020 р., 11:17
У Чаплинській ДПІ впродовж одинадцяти місяців 2020 року платники та громадяни району отримали 2847 адміністративних послуг. Про це повідомила начальниця Чаплинської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та  м. Севастополі Оксана Добрянська.          Зокрема, видано 1071 картку платників податків та внесено до паспортів громадян України інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Спеціалістами  податкової інспекції видано 654 відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, зареєстровано 144 платника єдиного податку, надано 218 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 170 книг обліку доходів платникам єдиного податку та 55 книг доходів та витрат платникам, які обрали загальну систему оподаткування.
04 Грудня, 2020 р., 15:33
         Консультують фахівці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі          Гаряча лінія на тему: «Як уникнути заборгованості з ЄСВ?»
03 Грудня, 2020 р., 16:13
         В Головному управлінні ДПС у Херсонській області Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадують, що орендодавець (той, хто здає житло) є фізичною особою, відповідальною за нарахування та сплату податку до бюджету із суми отриманого доходу.          Кожен орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету у строки, встановлені для квартального звітного періоду. А саме, впродовж 40 календарних днів, після останнього дня звітного кварталу.
02 Грудня, 2020 р., 11:30
         Пропонуємо ознайомитися з презентаційними матеріалами щодо впроваджання положень законів № 128 та 129: ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА
02 Грудня, 2020 р., 11:26
         Повний спектр адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг платники можуть отримати в Чаплинській ДПІ.