В  консультаційному центрі  Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  можна отримати інформацію з питань організації та провадження підприємницької діяльності.

Дата: 03.02.2021 11:04
Кількість переглядів: 346

         На сьогодні гостро стоїть питання обізнаності людей у сфері зайнятості населення з питань організації та провадження підприємницької діяльності .

         З метою підвищення рівня правових знань осіб, які звернулися до служби зайнятості з питань організації, провадження підприємницької діяльності та з метою удосконалення системи інформаційного і консультаційного обслуговування осіб, на базі Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  створено Консультаційний центр, який має широкий спектр повноважень, в коло яких входить забезпечення якісного і доступного отримання громадянами відповідей на запитання, що входять до компетенції   центру не тільки під час особистого прийому, а й по телефону. На сьогодні,  кожен бажаючий може отримати повну та актуальну інформацію щодо різних аспектів підприємницької діяльності   та вичерпні відповіді на питання, щодо ведення бізнесу. Для надання інформаційної, правової та фінансової підтримки залучаються на громадських засадах працівники органів державної влади.  

         Консультаційний центр надає безкоштовну інформаційну допомогу юридичним і фізичним особам. Звертайтесь задля уточнення інформації за телефоном  (05538)2 16 73, (063)658 58 38.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора