Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

03 Березня, 2021 р., 08:32
Вчора у Центрі обслуговування платників Чаплинської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проводилася промоакція щодо подання звітності в електронному вигляді та використання електронних сервісів ДПС.
01 Березня, 2021 р., 14:08
У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадують жителям Херсонщини про можливість отримання широкого спектру електронних сервісів від ДПС.
23 Лютого, 2021 р., 14:50
Днями очільниця Чаплинської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Оксана Добрянська провела зустріч з головою Чаплинської РДА Володимиром Галицьким і представниками Присиваської, Асканійської, Чаплинської та Хрестівської громад.
22 Лютого, 2021 р., 16:41
         Ексклюзивні коментарі від спеціалістів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol.
20 Лютого, 2021 р., 15:12
Про це та інші питання йшлося під час зустрічі начальника Чаплинської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Оксани Добрянської з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
18 Лютого, 2021 р., 15:44
         Головним управлінням ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запроваджено новий інформаційно-просвітницький проект «Власний податковий консультант у Facebook», метою якого є роз’яснення новацій у сфері застосування РРО.
17 Лютого, 2021 р., 16:54
         Спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадують фізичним особам - підприємцям особливості заповнення декларації про майновий стан і доходи.
16 Лютого, 2021 р., 16:12
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що з 1 січня 2021 року податкова соціальна пільга дорівнює 1135,0 грн. при граничному доході – 3180,0 гривень.
15 Лютого, 2021 р., 10:14
         Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що Законом України від 04.12.2020     №1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі - Закон № 1072), який набрав чинності 10 грудня 2020 року (опублікований у виданні «Голос України» 09.12.2020) передбачено списання незначних сум податкового боргу.