Результати роботи «Центру надання адміністративних послуг» Чаплинської селищної ради з 01.03.2021 по 31.03.2021

Дата: 02.04.2021 09:33
Кількість переглядів: 934

Всього надано послуг за період  4488.

 

За результатами роботи ЦНАП до місцевого бюджету

надійшло  96305,0  грн.

 

Послуги Держгеокадастру всього – 1753:

Послуги через Держгеокадастр 178:

З них працівниками ЦНАП ( витяги ДЗК)282;

Послугп онлайн – 1127.

 

Інформаційні довідки з РРП нерухомого майна - 42.

 

Паспортні послуги – 384:

З них паспортні послуги КПВВ «Каланчак» - 75.

 

Послуги органу місцевого самоврядування -1597

Реєстрація місця проживання - 77

Зняття з реєстрації місця проживання - 89

Додаток 13 (Довідки про реєстрацію) – 240

Додаток 16 (Довідки про зняття) - 5

ДОВІДКИ -637                                         

Інші послуги діяльності селищної ради - 549

 

Послуги Соціального характеру (УСЗН) - 329.

Заяви до УСЗН про зміну газопостачальника – 504.

 

Послуги відділу архітектури РДА - 68

 

Надано 5300   консультацій.

 

Протягом березня місяця в Центрі надання адміністративних послуг встановлено електронну чергу. Електронна черга – це програмно-апаратний комплекс, який вирішує проблему розподілу відвідувачів за типом питань та кількості часу перебування в черзі, створюючи комфортні умови для очікування. З компанією, яка займається налагодженням цього сервісу, заключено відповідну угоду.

При вході в приміщення ЦНАП встановлено інформаційний термінал електронної черги для реєстрації відвідувачів. Перш ніж отримати необхідну послугу, відвідувач вибирає на сенсорному терміналі відповідний пункт меню, реєструється в черзі та отримує талон з номером черги. Отримавши талон, клієнт очікує своєї черги, спостерігаючи за інформаційним табло, на якому відображена інформація про поточного клієнта та номер обслуговуючого співробітника. Оновлена інформація супроводжується звуковим сигналом про обслуговування.

За допомогою терміналу можна не лише зареєструватися на отримання послуг на тиждень вперед, але і оцінити роботу адміністраторів та Центру вцілому, а також оплатити всі послуги не лише готівкою, але й банківською карткою.

Онлайн запис можна здійснити на офіційному сайті селищної ради у розділі «Центр надання адміністративних послуг» - Електронна черга, а також на сайті Херсонської обласної адміністрації. На даний час система змонтована і працює в тестовому режимі.

 

На завершальному етапі впровадження програмного комплексу «Інформаційна система «Соціальна громада» у відділених робочих місцях. Уповноваженими особами старостинських округів отримано відповідні електронні підписи та зареєстровано в інформаційній системі. Не підключеними до системи залишається Першокостянтинівський та Преображенський старостати, які буде підключено найближчим часом.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора