Підведено підсумки І етапу обласної творчої акції «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

Дата: 30.03.2021 16:11

29 березня в малому залі КЗ «Чаплинський культурно-мистецький центр» відбулося засідання організаційного комітету по підведенню підсумків І етапу обласної творчої акції «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

До участі в Акції запрошувались жителі Чаплинської громади віком від 12 років. До оргкомітету надійшло 30 заяв від бажаючих проявити свої творчі здібності та висловити шану і повагу Великій поетесі. Акція проходила в слідуючих номінаціях:

- художнє декламування поезії Ліни Костенко;

- написання та виконання авторських поезій за мотивами творів Ліни Костенко та віршів-присвят;

- виконання вокальних творів на слова Ліни Костенко;

- літературно-музичні композиції;

- художні ілюстрації до поетичних творів.

Члени оргкомітету розглянули подані відеоматеріали виступів, авторські поезії, оригінали та сканкопії малюнків. Учасники представили високий рівень підготовки та виконавської майстерності, проявили свої творчі здібності та неповторність, новизну та оригінальність творчих ідей в художніх ілюстраціях.

Підведено підсумки, тож оголошено переможців.

1. Номінація «художнє читання»:

І місце - Луценко Анна, 16 років, Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів (Л. Костенко «Маруся Чурай» уривок «Сповідь»).

ІІ місце - Луценко Тетяна, 13 років, Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ( Л. Костенко «Доля»)

ІІІ місце - розділили двоє учасників Циганова Валерія, 14 років, Магдалинівська філія ОЗЧСШ І-ІІІ ступенів (Л. Костенко «Я егоїстка») та Надирадзе Альбіна, 16 років, Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Л. Костенко «І все на світі треба пережити»).

2. Номінація «написання та виконання авторських поезій:

І місце - Різаєва Гульджан, 13 років, Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІ місце - Бараташвілі Наіля, 12 років, Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

3. Номінація «виконання вокальних творів»:

І місце - Коваленко Альона, 33 роки, Магдалинівський СБК (Л. Костенко «У світі злому і холодному…»

ІІ місце - Гнатюк Вікторія, 33 роки, Червонополянський СБК (Л. Костенко «Вечірнє сонце, дякую за день»

ІІІ місце - колектив «Випускники» Михальо Ілона., 15 років та Довгенко Кирило, 15 років (Л. Костенко «Хай буде все небачене побачено».

4. В номінації «літературно-музичні композиції» переможцем стала Завгородня Юлія, 26 років, Балтазарівський СБК (Л. Костенко «Що в нас було?»).

5. Номінація «художні ілюстрації»:

І місце – Дербаші Ісмаїл, 15 років, Першокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Л. Костенко «Зоряне небо»)

ІІ місце – Пашкевич Маргарита, 17 років, Червонополянська бібліотека-філія (Л. Костенко «Мов тихий дзвін гірського кришталю, несказане лишилось несказаним»)

ІІІ місце – Заворотня Неля, 24 роки, с. Скадовка (Л. Костенко Вночі із хаосу безсоння…»).

Переможці та всі учасники акції будуть відзначені дипломами та грамотами.

Дякуємо всім за участь у творчій акції! Бажаємо нових творчих висот, успіхів та перемог. Хай таланить кожному з вас в творчих починаннях та добрих справах. Переможцям (І місця) бажаємо успіхів у ІІ етапі обласної творчої акції, яка проходитиме в онлайн форматі в м. Херсоні.