19 квітня 2021 року у Чаплинській ТГ відбулася презентація проєкту «Узбережжя Азовського моря: громадська безпека та соціальна згуртованість в умовах змін»

Дата: 19.04.2021 16:01

Мета проєкту об’єднати зусилля громадськості, представників місцевих органів державної влади, місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб, для виявлення, обговорення, пошуку шляхів вирішення проблем та усунення негативних факторів, що впливають на стан громадської безпеки та соціальної згуртованості у Чаплинській ТГ у 2021 році.

В рамках презентації на зустрічі: був оголошений план дій по створенню та функціонуванню робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості у громадах вздовж узбережжя Азовського моря Херсонської області; анонсовано  заходи по підтримці робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості у 2021 році: семінари, тренінги, конкурси тощо.

Запрошені експерти розказали про майбутні профілі громад та плани громадської безпеки та соціальної згуртованості, які будуть розроблятися у громадах у 2021 році, як дієвих механізмів розвитку територій.

Запрошені експерти та виступаючі:

Юрій Антощук, голова Фонду «Об’єднання», координатор проєкту «Узбережжя Азовського моря: громадська безпека та соціальна згуртованість в умовах змін»;

Тетяна Сігаєва, заступниця директора ГО «Агенція розвитку Вугледара», спеціалістка з мобілізації громад, координаторка проєкту «Розбудова мережі робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості в Донецькій області»;

Олексій Скворцов, спеціаліст із соціальної мобілізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру (від ПРООН в Україні); Павло Ярмій, консультант зі стратегічного планування розвитку громад, керівник Агенції регіонального розвитку «Таврійського об’єднання територіальних громад»

Джерело: https://www.fundunion.org/2021/04/bezpeka-azovskoho-morya.html (матеріали Фонду "Об'єднання")