04 Листопада, 2020 р., 11:00
Багато мам проживають з дітьми за межею бідності, у страшних умовах, без елементарних необхідних речей. Часто складну ситуацію неможливо вирішити разово: грошима, речами чи словами підтримки.  Наприклад, деякі мами випускниці інтернатів чи мами, що самі виросли у неблагополучних сім’ях, не мають жодних навичок по догляду за дітьми, не розуміють моделі поведінки “мама-дитина”. Їх самих ніколи не обіймали і не любили, не вчили та не підказували, як потрібно варити їжу, утримувати побут.
29 Жовтня, 2020 р., 14:59
З 1 по 30 листопада в українській Вікіпедії проходитиме Конкурс наукових фотографій та зображень, приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають 10 листопада.
28 Жовтня, 2020 р., 16:46
Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності.
23 Жовтня, 2020 р., 17:24
Доступні вакансії: арматурник опалубник плиточник штукатур Зарплата на картку, оплата погодинна. Стартова мінімальна ставка 30,8 шек/1 год 182 год мінімальна норма робочого часу на місяць Понаднормові години роботи оплачуються додатково за підвищеним тарифом. Робота офіційна за візою В/1. Контракт з роботодавцем укладається на 1 рік з правом продовження до 5 років і 3 місяців або з достроковим розірванням. Для працевлаштування вам треба подати заяву до 1 листопада у найближчий міський або районний центр зайнятості. Звертайтесь до спеціаліста з такими документами: паспорт гр. України або посвідка на тимчасове проживання паспорт гр. України для виїзду за кордон ідентифікаційний код для громадян, що офіційно перебувають у шлюбі необхідно подати такі ж документи дружини + ксерокопії документів які вказано вище Щоб отримати детальну консультацію про працевлаштування - телефонуйте 0932025588 0972025588 пн-пт 10:00 по 19:00 сб-нд вихідні Також усі деталі про хід працевлаштування у Ізраїлі за умовами Міждержавної угоди читайте тут http://israeljobofficial.org.ua/
08 Жовтня, 2020 р., 14:30
Платники зібрали місцевим громадам Херсонщини 3,7 мільярда гривень податків          Це на 196 млн гривень перевищує минулорічний показник надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів. За 9 місяців 2020 року громади херсонського краю отримали на вирішення соціально-економічних потреб  3726 млн гривень або 57 відсотків від загальних надходжень зведеного бюджету. Про це повідомили спеціалісти управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
08 Жовтня, 2020 р., 14:30
     Військова частина А0666 (28 окрема механізована бригада,                   смт Чорноморське, Одеська область) проводить відбір кандидатів віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом.
07 Жовтня, 2020 р., 15:07
Відповідно до статті 18 Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка земельних ділянок розташованих у межах населених пунктів, проводиться незалежно від їх цільового призначення - не рідше ніж один раз на 5-7 років.