Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області

Дата: 08.07.2021 09:10
Кількість переглядів: 342

 

ЧАПЛИНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

НАКАЗ

 

07.07. 2021№ 92

 

Про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади директора

комунального закладу «Чаплинський

селищний будинок творчості дітей та

юнацтва» Чаплинської селищної ради

Херсонської області

 

 

Відповідно до статті  26 Закону України  «Про освіту», статті 21 Закону України «Про  позашкільну освіту»,рішення сімнадцятої сесії VII скликання Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області від 11 червня 2018 року№ 324 «Про затвердження Положення про призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних закладів загальної середньої та дошкільної освіти Чаплинської селищної ради», з метою заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради  Херсонської області

 

н а к а з у ю:

 

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області.

2.Сформувати та затвердити склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області.

3.Членам конкурсної комісії при проведенні конкурсу  дотримуватись зазначеногоПоложення про призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних закладів загальної середньої  та дошкільної освіти Чаплинської селищної ради.

4.Забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційних веб-сайтах Чаплинської селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради, комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської областіта в засобах масової інформації наступного робочого дня з дня видачі цього наказу (додаток 1).

5.Прийняття документів від кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області покласти на спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної радиЖалобату О.О.

6.Останній термін подачі документів 30 липня  2021 року.

7.Контроль за виконанням даного наказу покласти на спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Жалобату О.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

В.о. начальника відділу освіти, молоді та

спорту Чаплинської селищної ради                                             Т.ВАЩЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток                                                                                                                                                                                                                     

до наказу начальника відділу

освіти, молоді та спорту

Чаплинської селищної ради

від 07 липня 2021 року   №92

 

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

 

Відділ освіти, молоді та спорту  Чаплинської селищної ради Херсонської  області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області

Конкурс проводиться відповідно до Положення проведення конкурсу на посаду керівника закладу позашкільної освіти Чаплинської селищної ради, затвердженого рішенням сімнадцятої сесії VІІ скликання Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області від 11 червня 2018 року № 324 «Про затвердження Положення про призначення та звільнення з посади керівників комунальних закладів загальної середньої та дошкільної освіти  Чаплинської селищної ради»

Повне найменування і місцезнаходження закладу

Комунальний заклад «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області, вулиця Корольова, 18,  смт.Чаплинка,

Херсонська область, 75201

Найменування посади та умови оплати праці

Директор

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»; наказу МОН від 15.04.1993 № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

 

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу загальної середньої освіти

Посаду керівника закладу позашкільної освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра(спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджають виконанню  професійних обов’язків.

Перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі

-        заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-        автобіографія;

-        копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-        копія документа про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-        копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на момент їх подання;

-        довідка про відсутність судимості;

-        мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-        особистий листок з обліку кадрів;

-дві фотокартки розміром 4х6;

-      підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-       сертифікат володіння ІКТ;

-       декларація про майно;

-       виробнича характеристика з останнього місця роботи;

-    перспективний план розвитку закладу позашкільної освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи подаються особисто  (або уповноваженою особою за довіреністю).

Відповідальна особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Прийом документів здійснюється у відділі освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради з 09 липня  2021 року по 30 липня  2021 року включно з 9.00 до 16.00 за адресою:  вул. Паркова, 38, смт. Чаплинка, Херсонська область.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

Місце проведення конкурсного відбору - Відділ освіти, молоді та спорту       Чаплинської селищної ради, вул.Паркова, 38, смт.Чаплинка, Херсонська область.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

-        перевірки на знання законодавства України , зокрема Закону України «Про освіту»;

-        перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

-        публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перелік питань, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань визначені у Порядку проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради,  затвердженого рішенням другої сесії VІІІ скликання Чаплинської   селищної ради  Чаплинського району   Херсонської області від 17 грудня 2020 року № 49 «Про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради».

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться 03 серпня2021 року.

На засіданні конкурсна комісія розглядає документи на відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам.

Дату наступного засідання визначає конкурсна комісія.

На другому засіданні конкурсної комісії для кандидатів проводяться: письмове тестування, обсяг якого складає – 30 питань, відведений час – 20 хвилин та ситуаційне завдання, на розв’язання якого кандидатові надається 20 хвилин.

Дату третього засідання визначає конкурсна комісія.

На засіданні конкурсна комісія заслуховує публічні презентації (тривалістю до 15 хвилин) проєктів програм розвитку закладу на два і шість років.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію та приймати документи для участі у конкурсі

Жалобата Оксана Олексіївна

0950103689

e-mail:oksana_g1971@ukr.net

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора