Запрошуємо на тренінг "Партнерство заради розвитку громади"

Дата: 08.07.2021 08:44

ШАНОВНА ЧАПЛИНСЬКА ГРОМАДА!

(Активісти і не активісти: працівники ОМС, бізнесу, члени ГО і благодійники, молодь і дорослі)

ЗАПРОШУЄМО ВАС 16 ЛИПНЯ 2021 ( 8-30 реєстрація і кава; 9-00 початок) ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ «ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ» в рамках проєкту  “ГРОМАДСЬКА БЕЗПЕКА І СОЦІАЛЬНА ЗГУРТОВАНІСТЬ В НАШІЙ ГРОМАДІ”

Мета тренінгу: надати учасникам інструменти налагодження діалогу та побудови співпраці на рівні громади між різними стейкхолдерами з метою розвитку регіону. Під час тренінгу будуть наведені успішні кейси реалізації проєктів, змодельовані різні ситуації у громадах, на рішення яких необхідна командна робота та проєктний підхід.

Тренери: Вікторія Кулакова та Павло Ярмій.

Тренінг - для всіх небайдужих жителів громади!

Для формування списку бажаючих просимо звертатися в селищну раду (Пуляєва Лілія (0503966269))