ШАНОВНА ЧАПЛИНСЬКА ГРОМАДА!

Дата: 30.06.2021 13:38

ЗАПРОШУЄМО ВАС 02 ЛИПНЯ 2021 року о 10-00 (зала засідань в будинку культури 2 поверх) ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФОКУС-ГРУПОВОМУ ДОСЛІДЖЕННІ “ГРОМАДСЬКА БЕЗПЕКА І СОЦІАЛЬНА ЗГУРТОВАНІСТЬ В НАШІЙ ГРОМАДІ”

Мета дослідження: дізнатися про умови життя в громаді і отримати допомогу для реалізації ініціатив, спрямованих на підвищення рівня безпеки та згуртованості громади.

Правила спілкування прості:

?       Ви можете висловлювати будь-яку свою думку;

?       Будьте якомога щирішими. Ми зацікавлені в правді, навіть якщо вона гірка.

?       Наша зустріч анонімна, тому ми не фіксуємо ваших персональних даних;

?       Бесіда фіксується на телефон, але це тільки для того, щоб не забути того, що ви скажете. Цей запис не буде ніде оприлюднюватися. Його буде використано лише для написання аналітичного звіту, де всі данні представлятимуться в узагальненому вигляді.