Місцевий бюджет Чаплинського району поповнився легальними доходами на 670 тисяч гривень

Дата: 22.12.2020 10:05
Кількість переглядів: 388

  • Легалізація підприємницької діяльності та трудових відносин - один із пріоритетних напрямків діяльності Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Аби всі жителі Чаплинського району були соціально захищеними, а місцевий бюджет не втрачав кошти від прихованих доходів, фахівці Чаплинської ДПІ постійно роз’яснюють та беруть участь у роботі міжвідомчих робочих груп із легалізації найманої праці. У результаті за 11 місяців 2020 року бюджет Чаплинського району додатково отримав майже 670 тис. гривень податків та зборів.

         Зокрема, з початку року в районі проведено 32 інспекційні відвідування. Встановлено 342 особи, праця яких використовувалась без належного оформлення трудових відносин та сплати податків. Завдяки комплексу заходів до бюджету додатково надійшло 355,5 тис. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 290,7 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та 24,3 тис. гривень військового збору.

         Окрім того, до державної реєстрації залучено 93 громадянина, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації фізичної особи-підприємця. Як результат, – бюджет додатково отримав 87 тис. гривень податків і зборів.

         Начальниця Чаплинської ДПІ Оксана Добрянська звертає увагу роботодавців на дотримання ними вимог трудового законодавства - офіційне оформлення працівників, своєчасну виплату заробітної плати та недопущення її виплати в «конвертах». Це дозволить своєчасно наповнювати місцевий бюджет та забезпечити соціальні гарантії мешканцям Чаплинського району.

                                                                                    Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора