13 Лютого, 2020 р., 18:15
Голова Чаплинської селищної ради Фаустов О. Г. та голова Чаплинської районної державної адміністрації Галицький В. П. напередодні Дня виведення військ з Афганістану відвідали матерів загиблих воїнів. Двоє жінок проживають в Чаплинці, ще одна - в селі Преображенка. Традиційно, жінки отримали подарунки від керівництва громади. Традиційно, чекають цього візиту. Поспілкувались про нагальні питання. Головне, що турбує - здоров'я. Протягом 2019 року з місцевого бюджету матерям виплачувалась щомісячна матеріальна допомога в розмірі 500 грн. В поточному році виплату допомоги буде продовжено.
12 Лютого, 2020 р., 14:10
         11 лютого 2020 року в Херсонському обласному Центрі народної творчості на базі етнокультурного комплексу «Херсонська світлиця» відбулася  обласна нарада директорів міських, районних Будинків культури та базових клубних закладів об’єднаних територіальних  громад.
12 Лютого, 2020 р., 10:08
Розпочався робочий візит на Херсонщину представників Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономній республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин. О 16-й годині вони відвідали ЦНАП у Чаплинці.
06 Лютого, 2020 р., 12:45
5 лютого 2020 року у комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбувся семінар для директорів сільських Будинків культури.
05 Лютого, 2020 р., 15:37
ПЕРЕГЛЯНУТИ САЙТ ОРГАНІЗАЦІЇ
05 Лютого, 2020 р., 15:34
заробітна плата  – Ваше надійне майбутнє!         Легалізація трудових відносин включає в себе два аспекти: легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати.
30 Січня, 2020 р., 09:18
29 січня 2020 року у читальному залі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська центральна бібліотека» пройшов захід з відзначення Дня пам’яті героїв Крут.
28 Січня, 2020 р., 14:05
         24 січня 2020 року у комунальний заклад Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» завітав незвичайний гість – місцевий літератор, голова Чаплинської літературної студії «Кришталеві роси» Микола Петрович Тимошенко.
28 Січня, 2020 р., 13:58
Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг Чаплинської селищної ради, приносимо свої вибачення за незручності пов’язані зі збоєм роботи захищеного каналу зв’язку. Повідомляємо, що працівниками відділу у співпраці з ДП «Українські спеціальні системи», 28 січня 2020 року усунуто відповідні неполадки. Таким чином, всі бажаючі отримати послуги з виготовлення паспортів громадянина України та для виїзду за кордон, можуть звернутися до ЦНАПу. Крім того, раді повідомити, що додаткову консультацію тепер можна отримати також зателефонувавши й на мобільний телефон Центру - +380500464161.