Безробітним про патронат над дитиною

Дата: 16.02.2022 09:28

Служба у справах дітей інформує, що 15 лютого 2022 року у приміщенні та за сприяння Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбулася зустріч начальника служби у справах дітей Чаплинської селищної ради Жогло В.В. з особами, які мають статус безробітних, під час якої присутнім було прочитано лекцію на тему «Сім’я патронатного вихователя – ще  одна можливість офіційного працевлаштування».

В ході зустрічі присутніх було ознайомлено з постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2021 року № 893 «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною», та запропоновано зацікавленим особам звертатися до служби у справах дітей Чаплинської селищної ради для отримання більш докладної інформації.

Служба у справах дітей Чаплинської

селищної ради Херсонської області