Про участь у заходах акції «16 днів проти насильства»

Дата: 13.12.2021 14:20

З 25 листопада по 10 грудня 2021 року на території Чаплинської територіальної громади проходила Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», основною метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, а також формування свідомості усіх верств населення щодо неприпустимого ставлення до насильства.

В ході проведення заходів акції в навчальних закладах громади було залучено службу у справах дітей Чаплинської селищної ради, а саме: 02 грудня 2021 року відбулася бесіда зі здобувачами освіти 9-х класів ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів на тему «Шляхи протидії торгівлі людьми», 06 грудня 2021 року відбувся «Круглий стіл» на тему «Вчимося протидіяти насиллю» спільно із заступником селищного голови Шульгою О.О. для здобувачів освіти 10-х класів ОЗ Чаплинський ліцей, 09 грудня 2021 року – лекція на тему «Право, обов’язок, свобода та відповідальність» для здобувачів освіти 6-х класів ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.

Слід зазначити, що під час проведення вищевказаних заходів, спеціалісти намагалися донести  дітям важливість знання правової основи запобігання різним проявам насильства та усвідомлення, що кожна людина повинна бути захищеною в нашій державі.

Служба у справах дітей Чаплинської

селищної ради Херсонської області