Шановні батьки – УВАГА !

Дата: 25.03.2022 08:56

У зв’язку з військовою обстановкою на території нашої громади існує ряд суттєвих небезпек для життя та здоров’я Ваших дітей. На теперішній час навчальний процес в освітніх закладах відбувається в дистанційному режимі, діти повинні постійно перебувати під вашим наглядом та контролем. Разом з тим, зафіксовано декілька випадків перебування дітей неподалік від військової техніки та місць розташування військовослужбовців РФ, що тягне за собою небезпеку для їх життя та здоров’я, оскільки, такі дії можуть бути розцінені військовими як розвідувальна, диверсійна чи інша небезпечна для них діяльність. Тому, Вам необхідно вжити заходів щодо недопущення перебування Ваших дітей поряд з місцями розташування військової техніки та військових, а тим більше здійснення ними фото та відео фіксацію місць дислокації та пересування військової техніки.

Крім того, на сьогодні навколо населених пунктів та безпосередньо в населених пунктах можуть знаходитись вибухонебезпечні предмети, за таких обставин категорично заборонено наближатися, а тим більше чіпати такі підозрілі предмети. Зважаючи на зазначене, просимо провести відповідні роз’яснювальні бесіди з дітьми та не випускати їх з дому без особливої потреби та без нагляду дорослих. Бережіть своїх дітей!

З повагою служба у справах дітей Чаплинської селищної ради.