08 Листопада, 2021 р., 16:18
У рамках проєкту ПРООН "Посилення стійкості громад Херсонської області" 02 листопада 2021 року з візитом до Чаплинської громади завітали Есма Умерова (регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку) та Олена Якуба (начальник відділу з питань зовнішньоекономічної діяльності та міжнародної технічної допомоги управління) з метою нарощування потенціалу.
08 Листопада, 2021 р., 09:44
Електронні будівельні послуги сприяють подоланню корупції у сфері будівництва — у цьому впевнені майже 20 тисяч користувачів будівельних послуг на порталі Дія. До того ж усі будівельні послуги на порталі мають від 94 до 100% позитивних оцінок.
07 Листопада, 2021 р., 08:00
У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.
02 Листопада, 2021 р., 13:57
         25.08.1927 – 31.10.2021
01 Листопада, 2021 р., 19:38
Уряд спростив отримання COVID-сертифікатів у Дії. Тепер для цього не потрібен електронний підпис, зокрема, і Дія.Підпис, для якого було треба було підтвердження особи за допомогою Photo ID. Тепер достатньо буде згоди користувача. Створення сертифікату без підпису вже доступно в останньому оновленні застосунку, тож оновіть його. Відтепер українцям не потрібно мати е-підпис для того, щоб згенерувати COVID-сертифікат, як на порталі, так і у застосунку Дія — достатньо буде авторизації через BankID чи Mobile ID.
28 Жовтня, 2021 р., 11:58
До відзначення 77-ої річниці з Дня визволення  України та 78-ї річниці визволення населених пунктів Чаплинської громади від німецько-фашистських загарбників 28 жовтня 2021 року представники влади, працівники установ та організації і жителі громади прийшли до Обеліску Слави вшанувати пам'ять воїнів - односельчан, загиблих у боротьбі за свободу і незалежність нашої Батьківщини.
28 Жовтня, 2021 р., 08:00
Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.  Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше. Для свідоцтва про право власності:
27 Жовтня, 2021 р., 11:50
Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо це послуги для людей пенсійного віку. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатись, як отримати пенсійні виплати. Про це підкаже Гід з державних послуг. А ви просто клікайте на потрібну послугу в нашій підбірці найнеобхідніших держпослуг для людей пенсійного віку. Призначення пенсії за віком
26 Жовтня, 2021 р., 08:02
Під такою назвою в Чаплинському яслах-садку №1 «Вишенька» пройшов осінній Тиждень безпеки. Цікаві заняття, розповіді, розігрування ситуацій, практичні дії на ігровому автомайданчику, обладнаному на подвір’ї дитячого садочка, перегляд мультиплікаційних фільмів, дидактичні  ігри та драматизація повчальних казок використовувались виховательками для повторення та засвоєння дітьми знань про безпечну поведінку під час ігор, на вулиці,коли залишаються вдома самі, з небезпечними предметами, під час переходу дороги, під час пожежі, у природному довкіллі.
24 Жовтня, 2021 р., 12:04
Чаплинська селищна рада дуже вдячна громадянам, які знайшли час та прийняли участь в засіданні робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості