09 Серпня, 2021 р., 11:43
На засіданні розглядалися питання про роботу робочої групи протягом травня - липня. Шульга Олександр - голова робочої групи, доповів про робочу поїздку на форум. Обговорили проєкти присутньої громадської організації, що подалися на конкурс.
03 Серпня, 2021 р., 08:03
01.08.2021 року у КНП "Чаплинський ЦПМСД," розпочали свою трудову діяльність лікарі загальної практики сімейної медицини.
28 Липня, 2021 р., 08:21
         26 липня 2021 року в обласній науковій універсальній бібліотеці імені Олеся Гончара відбулася значна подія для бібліотечної спільноти територіальних громад області. Бібліотеки Херсонщини отримали 200 комп’ютерів, які будуть встановлені в сільських бібліотеках. Завдяки  цьому жителі сіл зможуть підвищити рівень своїх  цифрових навичок, користуватися послугами державних та приватних сервісів та матимуть вільний доступ до Інтернету.
21 Липня, 2021 р., 09:05
Інтернет став невід’ємною частиною життя сучасних дітей. Згідно з результатами дослідження, що було проведено Proinsight Lab у партнерстві з Уповноваженим Президента України з прав дитини та Міжнародною благодійною організацією "Служба порятунку дітей": 73% дітей ніколи не розкажуть дорослим про насильство, яке трапилось з ними в Інтернеті 84% дітей розпочали користуватись Інтернетом у віковому проміжку 5-11 років, а найбільше дітей, почали користуватись Інтернетом у віці 6-8 років. • 44% учнів у 1-4 класах проводять 1-2 години в Інтернеті • 71.9% дітей у молодшій школі мають Власний телефон/ смартфон кожен п’ятий учень середньої школи і 42% дітей старшої школи готові зустрітись з незнайомцем з Інтернету.
19 Липня, 2021 р., 12:40
Учасниками тренінгу були всі бажаючі активісти громади (працівники ОМС, члени ГО, представники бізнесу, депутати та молодь громади)
16 Липня, 2021 р., 15:28
Повідомляємо, що Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта оновлений національний тест на цифрову грамотність — Цифрограм 2.0.та 3 спеціалізовані тести: Цифрограм для вчителів, Цифрограм для держслужбовців та Цифрограм для медиків.
16 Липня, 2021 р., 08:28
 Державна служба України з питань праці, здійснює державний контроль за дотриманням законодавства про працю юридичними особами, та фізичними особами, які використовують найману працю. За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України кількість неформально зайнятого населення складає 3 237,8 тисяч осіб (21% від загальної кількості зайнятого населення), тобто кожен п’ятий громадянин зайнятий у неформальному секторі економіки. Саме тому, один з основних напрямків роботи Держпраці є зниження рівня незадекларованої праці.
08 Липня, 2021 р., 14:37
        8 липня на майданчику "Простір для друзів" у Чаплинській громаді відбулася гра-мандрівка "У пошуках скарбів мудрості".
08 Липня, 2021 р., 09:05
Серед присутніх були представники громадськості, молоді, підприємці, люди літнього віку та просто активні жителі, які поділилися власними поглядами та досвідом, тому ми змогли поглянути на буденні речі по іншому.