Новини

Учні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» стали лауреатами ІІ ступеню обласного конкурсу хорових колективів шкіл естетичного виховання «Весняні дзвіночки»

13 квітня 2019 року на базі КВНЗ «Херсонське музичне училище» Херсонської обласної ради м. Херсона відбувся обласний огляд – конкурс хорових колективів «Весняні дзвіночки»  шкіл естетичного виховання м. Херсона та області.

10:59 18.04.2019

Студія «Куферок» працює !

18 січня 2019 року на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський краєзнавчий музей», який знаходиться у приміщенні Чаплинського культурно-мистецького Центру, розпочала свою роботу студія рукоділля «Куферок» на чолі з керівником Оленою Приваловою. Для зручності проведення занять та музейних уроків для школярів та дорослих, за підтримки Чаплинського селищного голови Олексія Георгійовича Фаустова, було придбано великий стіл та нові стільці.

11:46 16.04.2019

У Чаплинській територіальній громаді відбувся огляд-конкурс дитячої та художньої творчості «Таврійський барвограй»

Талант завжди родом з дитинства. 12 квітня на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбувся традиційний огляд-конкурс дитячої та художньої творчості «Таврійський барвограй». Розпочався огляд переглядом виставки робіт декоративно-прикладного та  образотворчого мистецтва талановитих дітей.   Оригінальність різнобарвних експонатів викликало захоплення та приємні емоції  відвідувачів  виставки.

16:51 15.04.2019

У комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» відбувся конкурс «Юні композитори»

У комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» вже стало доброю традицією – кожен рік в квітні проводити загальношкільний конкурс «Юні композитори».

16:48 15.04.2019

Спортивний дебют тенісистів Чаплинського ДЮКФП

З січня поточного року, завдяки підтримки Чаплинського селищного голови Олексія Фаустова,  на базі ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів розпочав роботу гурток з тенісу настільного комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки». Не дивлячись на такий короткий термін тренувань, керівник гуртка, вчитель фізичної культури Сергій Гмиря разом зі своїми вихованцями вирішили прийняти участь у спортивних змаганнях з даного виду спорту за  програмою Х юнацьких  спортивних ігор Херсонщини 2019 року.

14:14 15.04.2019

У Чаплинській громаді відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019»

10 квітня 2019 року у дитячому відділі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська центральна бібліотека», за підтримки селищного голови Фаустова Олексія Георгійовича та начальника відділу культури Чаплинської селищної ради Божко Тетяни Василівни, відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019».

14:44 11.04.2019

Успіхи чаплинців на Х юнацьких спортивних іграх Херсонщини з вільної боротьби

06 квітня 2019 року в Херсоні відбулися Х юнацькі спортивні ігри Херсонщини з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2003 років народження. Охочих позмагатися виявилося чимало – 11 команд Херсонської області.

15:14 09.04.2019

Сміх для всіх !!!

1 квітня у Чаплинській об’єднаній територіальній громаді відбувся яскравий і масштабний захід        - Перша Чаплинська ліга сміху. Ініціатором і головними організаторами заходу були Чаплинський селищний голова Фаустов О.Г. та комунальний заклад Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва».

16:59 02.04.2019

Виконавці комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» стали переможцями конкурсу вокальних ансамблів в рамках обласного фестивалю-конкурсу «Херсонський первоцвіт»

30 березня 2019 року в рамках обласного фестивалю – конкурсу «Херсонський первоцвіт» вперше був проведений конкурс вокальних ансамблів.

15:59 02.04.2019