КОМАНДА «ЕКО-ЛАЙФ» - СРІБНИЙ ПРИЗЕР!

10 березня 2020 року, відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, у м. Херсон відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівських екологічних театрів та агітбригад, організований комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

13:31 16.03.2020

Чаплинська селищна рада приєдналась до проведення в  Херсонській області всеукраїнського проекту «Озеленення України»

Чаплинська селищна рада приєдналася до проведення в  Херсонській області всеукраїнського проекту «Озеленення України», ініційованого проєктом “Книга рекордів України” та активістами “CEO Club Ukraine”, з висадження    100 000 000 дерев у 100 країнах світу.

11:22 16.03.2020

У понеділок 16 березня 2020 року о 10:00 у приміщенні Чаплинської селищної ради  відбудеться тренінг по написанню проектів до бюджету участі Чаплинської ОТГ.

У Чаплинській об’єднаній територіальній громаді запроваджено бюджет участі (громадський бюджет, бюджет ініціатив) – це частина коштів селищного бюджету, щодо якого мешканці міста самостійно обирають на що їх витрачати. Це відбуватиметься шляхом написання невеликих проектів та голосування, результати якого є абсолютно прозорими.

08:19 13.03.2020

У Чаплинській територіальній громаді відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад  «Земля – наш спільний дім»

Національна стратегія розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки передбачає «виховання молодого покоління, здатного гармонійно співіснувати з природою, раціонально використовувати і відтворювати її багатства, психологічно готовою оберігати природу …. Отже, суспільство висуває потребу у компетентній особистості, яка на основі самостійного критичного мислення і відповідальності буде готовою і здатною не лише визначати екологічні проблеми, знаходити раціональні шляхи їх вирішення, а й попереджати виникнення останніх».

11:30 10.03.2020

У ЧАПЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ «МЕЛОДІЇ ВЕСНИ», ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ЖІНОЧОМУ ДНЮ – 8 БЕРЕЗНЯ

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень; гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна! Бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, мрійливо співають пташки, прийшла весна, а разом з нею – Міжнародний жіночий день. Свято половини людства, а ще й якої половини! Найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої, доброї, ніжної, турботливої, одним словом – ЖІНОК!

09:06 10.03.2020