05 Вересня, 2021 р., 11:53
З Днем підприємця! Бажаю невичерпного потоку грошових надходжень, мінімізації витрат, лояльних партнерів, стабільного прибутку. Нехай справа процвітає, нові ідеї реалізуються, всі двері відкриваються, рішення знаходяться, конкуренти дрімають. Дякуємо за користь, принесену суспільству, прийняття відповідальності, чуйне ставлення до потреб людей, невпинну роботу розуму. Розвитку і зростання!
05 Вересня, 2021 р., 11:53
01 Вересня, 2021 р., 11:58
Немає в світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати і запам’ятовувати на все життя мудрі рядки!
30 Серпня, 2021 р., 16:29
Зразковий художній хореографічний колектив "АУРА" КЗ "Чаплинський селищний Будинок творчості дітей та юнацтва" взяв участь у конкурсі - фестивалі дитячої творчості "Молода хвиля" у селі Долинське Хрестівської громади, здобули почесне перше місце та подарунковий сертификат.
30 Серпня, 2021 р., 16:19
28 серпня 2021 року у Хрестівській громаді (с.Долинське)  відбувся конкурс-фестиваль   дитячої   творчості   «Молода хвиля».
28 Серпня, 2021 р., 10:41
Указом Президент України від 23.08.2019 № 321/2019 установлено День пам’яті захисників України, які загинули загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
25 Серпня, 2021 р., 16:51
У межах відзначення 30-річчя незалежності України відбулося  понад 150 святкових заходів по всій країні. Адже 30 років незалежності - це справді знакова подія, яку неможливо вмістити у вузькі межі формальних святкувань. Тому що Україна – молода країна з багатовіковою історією.
25 Серпня, 2021 р., 09:27
Синій, як море, як день, золотий –
23 Серпня, 2021 р., 08:30
Шановні жителі громади ! Щиро вітаємо Вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України ! Бажаємо Вам і Вашим рідним миру,  міцного здоров’я , добра та достатку, щедрої долі та наснаги, успіхів у всіх справах і починаннях. Зичимо благополуччя і процвітання  кожній родині, здійснення мрій та сподівань. Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі!