Виконавці комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» стали переможцями конкурсу вокальних ансамблів в рамках обласного фестивалю-конкурсу «Херсонський первоцвіт»

Дата: 02.04.2019 15:59
Кількість переглядів: 989

30 березня 2019 року в рамках обласного фестивалю – конкурсу «Херсонський первоцвіт» вперше був проведений конкурс вокальних ансамблів.

У конкурсі прийняли участь 17 колективів з усієї області. Це важлива подія не тільки для міста, але й для Хероснщини в цілому.

Найталановитіші юні виконавці з багатьох міст та селищ Херсонської області підкорювали серця кваліфікованого журі. Учні гідно представляли свої музичні школи, демонструючи високий рівень майстерності .

          Колективи комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» були представлені в різних вікових категоріях.

Вокальний ансамбль «Smile» (керівник Гладушко А.В.), вокальний ансамбль «Співаночка» (керівник Скрічевська Є.О.) нагороджені дипломами І ступеня, вокальний ансамбль «Вишиванка» (керівник Гладушко А.В.) отримав диплом ІІ ступеня.

Музичний супровід викладачів школи Козачок І.А. (фортепіано) та Шумельчук Л.В. (бандура) надали яскравості та колоритності виступу.

Підсумовуючи результати конкурсу можна сказати, що наші учні отримали незабутній досвід, який додає впевненості у власних силах, надихає на нові творчі злети і перемоги.

                                                           Т.В. Яковенко,                                                                                                  Директор КЗ «Чаплинська дитяча музична школа»

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора