У комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» відбувся конкурс «Народні мрії – у віки»

Дата: 19.03.2019 14:41

Українська мова по праву вважається однією з наймузичніших мов. Недарма твори українських композиторів звучать по всьому світу, збагачуючи світову музичну спадщину  незвичайним колоритом, звуковим ароматом росяних лугів, безкрайніх степів та синіх Карпат.

У комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» поряд із світовою музичною культурою велика увага приділяється вивченню творчості українських композиторів. Саме тому в нашій школі щороку в березні проводиться конкурс юних піаністів на краще виконання п’єси українського композитора. Конкурс був започаткований в 2012 році і проводиться вже восьмий раз. Учні виконують п’єсу українського композитора або обробку української народної пісні.

Всіх приємно вразила рекордна кількість учасників – 42 . Конкурс проводиться за віковими категоріями:  І вікова категорія – 6-8 років, ІІ вікова категорія – 9-10 років, ІІІ вікова категорія – 11-14 років. Оцінки по 11 – ти бальній системі виставляло журі, в склад якого увійшли: завідуюча фортепіанним відділом Гладушко А.В. та викладачі фортепіанного відділу Козачок Т.М., Козачок І.А.

Під час обговорення журі виступів конкурсантів викладачі Скрічевська Є.О., Скричевська О.В. та Воронкова О.О. провели музичні ігри та конкурси. Всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами, отримали в подарунок музичні збірки «Зірковий крок» та солодощі.

Лауреатами конкурсу стали: Янковська Марія – Антуанетта, Слободянюк Іван, Добрякова Альона, Федорін Микола, Шевченко Вікторія, Кобзар Тимофій, Смірнова Софія, Смірнова Дар’я, Юзькова Аріана, Малецька Марія, Плешинець Серафім, Василевська Анастасія, Мельник Іван, Войтюк Владлена, Войтюк Злата, Бутенко Ілля, Терновий Ігор, Яцюк Ольга, Греул Артем, Гмиря Валерія, Кулик Аліна, Алойдова Ірина, Алойдова Катерина, Сухарєва Єлизавета, Копаненко Софія, Грабко Богдан, Буснюк Тимофій, Бутенко Марія, Байбуза Дар’я,  Кулик Анна, Шевченко Кіра, Демарацька Анна, Блажовець Вікторія, Тернова Ольга, Денисенко Марина, Вільчинська Софія, Коваленко Марія.

Підготувала і провела конкурс Козачок І.А. Наступний конкурс в музичній школі відбудеться 11 квітня 2019 року. Це буде конкурс «Юні композитори» (31- й з часу заснування).

Велика подяка голові Чаплинської селищної ради Фаустову О.Г. за подаровані музичній школі музичні збірки, завдяки чому всі учасники конкурсу отримали цінний і корисний подарунок.

Яковенко Т.В.,

Директор КЗ «Чаплинська дитяча