30 Жовтня, 2020 р., 07:32
У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.
26 Жовтня, 2020 р., 11:27
 Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Але ще чимало громадян живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним вигодам, тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин – «тіньовою» зайнятістю. За нинішніх реалій громадяни часто погоджуються на будь-яку пропозицію роботи, зокрема і нелегальної. Працівники, які погоджуються одержувати зарплатню в «конвертах», стають заручниками самих себе. Працівник, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляє себе соціальних виплат та гарантій.
16 Жовтня, 2020 р., 09:10
Шановні мешканці Чаплинської громади, от і настала золота осінь, а отже ми стоїмо на порозі першої річниці відкриття Центру надання адміністративних послуг, яке урочисто відбулося 17 жовтня 2019 року.
09 Жовтня, 2020 р., 08:24
Шановні землекористувачі, землевласники та сільгоспвиробники Чаплинської громади! Цьогоріч на Херсонщині в тому числі і Чаплинському районі спостерігається зростання чисельності гризунів через сприятливі для них погодні умови. Вони заселяють зерносховища, продовольчі склади, різні господарські приміщення, поля та городи.
02 Жовтня, 2020 р., 09:29
Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя !
01 Жовтня, 2020 р., 10:18
01 Жовтня, 2020 р., 10:14
Щиро вітаємо Вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана!
30 Вересня, 2020 р., 15:14
День усиновлення – свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї.