29 Травня, 2020 р., 12:33
Сьогодні у школах Чаплинської громади «дистанційно», «он-лайн» лунають «останні дзвоники». Завершується навчальний 2019/2020 рік, починається пора канікул.
28 Травня, 2020 р., 16:36
26 травня 2020 року заступник голови Чаплинської селищної ради з гуманітарних питань Яшний О.М. з начальником відділу освіти Кулик О.Є. передали  п'яти закладам загальної середньої освіти 37 моніторів для здійснення освітнього процесу. Ці подарунки для наших закладів освіти зроблено ГО "Фонду інвалідів Чорнобиля+". Керівники закладів освіти щиро вдячні за плідну співпрацю Чаплинської селищної ради з представниками громадської організації.
25 Травня, 2020 р., 16:21
Одна особа може проголосувати не більше, ніж за два проекти. Голосування відбувається онлайн та на паперових носіях у пунктах супроводу за пред’явленням оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання) шляхом заповнення бланку голосування.
21 Травня, 2020 р., 16:29
79-а окрема десантно-штурмова бригада (79 одшбр, в/ч А0224,  м. Миколаїв) продовжує комплектування підрозділів особовим складом і запрошує бажаючих проходити військову службу за контрактом.
21 Травня, 2020 р., 09:51
Понад рік Чаплинська селищна рада (ОТГ)  є учасником  проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», метою якої є розвиток спроможності об’єднаних громад (ОТГ) в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій  шляхом співробітництва громади, бізнесу та влади. Регіональним координатором Програми,  по  Херсонській області,  є - Яремко Юрій Іванович.
21 Травня, 2020 р., 08:29
Я встану рано-вранці, на світанку,