15 Квітня, 2020 р., 14:16
З метою забезпечення медичного персоналу та осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, необхідними засобами індивідуального захисту, із резерву запасу Чаплинською селищною радою передано: Комунальному некомерційному підприємству «Чаплинська районна лікарня» Чаплинської районної ради Херсонської області комплект одягу медичного лікаря-інфекціоніста № 1А (одноразовий нестерильний) в кількості 50 штук. Комунальному некомерційному підприємству «Чаплинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чаплинської районної ради Херсонської області комплект одягу медичного лікаря-інфекціоніста № 1А (одноразовий нестерильний) в кількості 25 штук.
15 Квітня, 2020 р., 10:08
15.04.2020 року о 09 годині у залі засідань Чаплинської селищної ради відбулось засідання ХХХХVІІІ позачергової сесії ради VІІ скликання під головуванням селищного голови Фаустова О.Г.
09 Квітня, 2020 р., 21:45
З метою запобігання  розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19)
07 Квітня, 2020 р., 11:37
З метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, забезпечення виконання профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження короновірусної інфекції (COVID-19), комунальною установою Чаплинської селищної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» виконуються заходи щодо забезпечення індивідуальними засобами захисту одиноких та одинокопроживаючих осіб похилого віку в період карантину. Працівниками комунальної установи надаються інформаційно-роз»яснюваьні послуги населенню щодо дотримання гігієнічно-санітарних норм, правил запобігання зараження інфекцією, розповсюдження короновірусної інфекції (COVID-19) та рекомендацій МОЗ, алгоритму запровадження протиепідемічних заходів, включаючи дію позитивних емоцій щодо подолання панічного стану.
06 Квітня, 2020 р., 12:39
06.04.2020 року о 10 годині у залі засідань Чаплинської селищної ради відбулось засідання ХХХХVІІ сесії ради VІІ скликання під головуванням селищного голови Фаустова О.Г.
30 Березня, 2020 р., 08:54
З метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, забезпечення виконання профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження короновірусної інфекції (COVID-19), Першокостянтинівський сільський Будинок культури долучився до виготовлення (пошиву) засобів індивідуального захисту (захисних масок).