Чаплинська селищна рада В Міжнароднии? день захисту дітеи? організувала візит дітей, що виховуються у прийомних, опікунських сім’ях, патронатній сім’ї до кінного клубі «Grand Prix».

Дата: 01.06.2018 21:13

В святкуванні, яке організувала Спілка жінок Херсонщини,  прийняли участь більше 2 тисяч учасників з усіх куточків Херсонщини. Переважно – це діти, що потребують особливого піклування.

Головна мета заходу – довести, що чужих дітеи? не буває, що дружба та щире відкрите спілкування між дітьми та дорослими можливе, незалежно від і?хніх фізичних можливостеи? і соціального статусу.
Локація проведення свята обрана організаторами невипадково – це одне з наи?мальовничіших місць у області. Клуб розташовании? у Олешківському лісі, усього за 10 км від обласного центру, на и?ого територіі? є озеро, великии? дитячии? маи?данчик, стаи?ні, критии? манеж, левади, міні-зоопарк. Потрапляючи сюди, і діти, і дорослі щоразу тамують подих від краси навколишньоі? природи!
Під час заходу діти Чаплинської громади прийняли участь в  творчих маи?стер-класах,   фотосесіях,  шоу аніматорів,  неформальних уроках з прав дитини, спортивних іграх, відвідали міні-зоопарк, скуштували польової каші та смачного морозива.

Сюрпризом заходу став виступ співачки Світлани Тарабарової.

Втомлені, але задоволені діти повернулись додому, дякуючи організаторам грандіозного святкування та Чаплинській селищній раді за можливість прийняти в ньому участь.