Відкриття спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям на стадіоні " Освіта" в смт.Чаплинка.

Дата: 02.06.2018 15:42
Кількість переглядів: 914

2 червня 2018 року на стадіоні «Освіта» в смт. Чаплинка Херсонській області було відкрито новий майданчик зі штучним покриттям.

 

Майданчик зі штучним покриттям було побудовано завдяки Чаплинському селищному голові Фаустову О.Г. Будівництво здійснювалось відповідно до бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», на умовах співфінансування: 50 % коштів Чаплинської селищної ради та 50 % коштів держави. Загальна вартість 1 млн. 568 тис. грн.

Участь урочистій церемонії відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям на стадіоні «Освіта» у смт Чаплинка взяли голова Чаплинської селищної ради Олексій Фаустов, голова Херсонської обласної державної адміністрації і за сумісництвом голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, заступник голови державної адміністрації Євген Рищук, заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк, виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер, , начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Кан та ін.

Це справжнє свято для Чаплинської територіальної громади, адже тепер багато школярів, дітей, юних спортсменів матимуть змогу займатися улюбленим видом спорту у більш комфортних умовах.

Усі присутні подякували Чаплинському селищному голові  Фаустову О.Г. та голові Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєву А.А.  за такий подарунок, а натомість творчі колективи «Аура» та «Schооl life» підняли й без того вже святковий настрій своїми танцями й піснями.

Юні футболісти отримали у подарунок від Чаплинської селищної ради та Херсонської обласної федерації футболу нові футбольні м’ячі.

Селищний голова Фаустов О.Г. та голова облдержадміністрації Гордєєв А.А.  разом з дітьми перерізали символічну стрічку, і зробили перші удари по воротах. А місцеві тренери провели для юних спортсменів та спортсменок своє перше тренування на цьому чудовому майданчику, відбулись змагання.

Відкриття спортивного майданчику зі штучним покриттям сприятиме більшому залученню школярів та молоді селища до занять футболом, покращенню тренувального процес футбольних команд, які представлятимуть Чаплинську громаду у чемпіонатах з футболу.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора