У Чаплинській громаді відбувся концерт за участю концертної групи Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил  Збройних Сил України м. Одеси

Дата: 29.03.2018 11:50

28.03.2018 року, за підтримки Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г. та голови Чаплинської районної державної адміністрації Бурейка О.А., до Чаплинської територіальної громади завітала чудова концертна група Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил  Збройних Сил України з міста Одеси.

Концерт відбувся у комунальному закладі Чаплинської селищної ради  «Чаплинський культурно-мистецький Центр» для військовослужбовців військових частин, які дислокуються на території громади та населення.

Почали концерт чудові чоловіки вокалісти: Заслужений артист України Олег Осадний, Юрій Баланюк, Андрій Сторчак та Батрад Цуркан.

Зачарували своїм інструментально-музичним талантом Валентина Бовінова (акардіон) та Олена Орлова (скрипка).

Свою запальну енергію глядачам подарувала балетна група у складі: чарівна  Катерина Коваленко та браві хлопці Сергій Дорота, Євген Кордюк.

Концерт вів чудовий ведучий та керівник концертної групи Центру військово-музичного мистецтва Військово – Морських Сил  Збройних Сил України – капітан другого рангу Любомир Сукенник.

Чаплинська громада дякує за захоплюючий концерт. Бажаємо учасникам в цьому стрімкому світі, щоб завжди по-особливому світився родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові, чистого та мирного неба!