Учні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» прийняли участь у щорічному обласному фестивалі-конкурсі «Херсонський первоцвіт»

Дата: 29.03.2018 10:07

24 березня 2018 року на базі КВНЗ «Херсонське музичне училище» відбувся щорічний обласний фестиваль – конкурс учнів старших класів шкіл естетичного виховання «Херсонський первоцвіт» в номінації «спів».

Учасники конкурсу представили понад 90 художніх номерів, які були розподілені за двома віковими категоріями. Майстерність та професіоналізм конкурсантів віддано й напружено оцінювало компетентне журі – викладачі Херсонського музичного училища.

Виступи учнів комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» були яскравими та  професійними, про що свідчать і результати:

- Абібулаєва Сєлімє – диплом ІІ ступеню (викладач Яковенко Ф.В.),

- Мельник Вікторія – диплом ІІ ступеню (викладач Гладушко А.В.),

- Шимитило Катерина – диплом ІІІ ступеню (викладач Гладушко А.В.).

Всі ці яскраві виступи супроводжувались майстерною грою концертмейстера Козачок І.А.

Попереду у юних музикантів у житті буде багато конкурсів і перемог. Тож побажаємо їм творчих успіхів!