« Мир і хліб – у кожну родину ! »

Дата: 17.11.2017 18:26

17 листопада 2017 року у комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Культурно-мистецький Центр»  відбувся святковий концерт  під назвою «Мир і хліб – у кожну родину», на честь трударів нашої громади – працівників сільського господарства.

У фойє комунального закладу «Культурно-мистецький Центр» гостей зустрічала гарна господиня Раїса Демчишина, вдягнена в українське національне вбрання. Тут же була композиція українська хата та бричка, наповнена дарами рідної землі та праці наших трударів.

Святковий концерт відкривався чудовим віршем, який написала самодіяльний автор - чудова, завжди усміхнена працівниця «Чаплинського культурно-мистецького Центру» Світлана Царюк.

Під час святкового заходу відбулося вшанування і вручення грамот кращім працівникам сільського господарства. Заступник голови Чаплинської селищної ради Яшний О.М.  привітав всіх присутніх зі святом, вручив грамоти за співпрацю з органами самоврядування та з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.  Голова Чаплинської районної державної адміністрації Бурейко О.А. та заступник голови Чаплинської районної ради Лелеко О.В. також привітали трударів та нагородили спільними Почесними грамотами за значний вагомий внесок у реалізацію аграрної політики, високі досягнення в сільському господарстві, наполегливу бездоганну працю та з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства. Також, зі святом привітав начальник агропромислового розвитку районної державної адміністрації Кодинський П.П., який вручив Почесні грамоти Департамента агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.

Гарний настрій присутнім на святі дарували учасники художньої самодіяльності: соловейки нашого краю Аня Коваленко, Крістіна Іноземцева, Дар’я Смірнова, Єва Фаустова, Альона Коваленко та Катерина Барановська, талановиті та браві хлопці Мурат Халідов, Георгій Шаповаленко та Назар Іноземцев, чудовий гармоніст, у якого в душі співа гармонь, Олексій Красильников. Чудовий народний спів дарували нам народний ансамбль народної пісні «Натхнення» (керівник А. Павлюк), вокальний ансамбль «Чайка» (керівник В. Жаров), гурт «Грація» (керівник А. Павлюк), вокальний ансамбль «Забавні молодички» (Магдалинівський сільський будинок культури, керівник Л. Касьянова) та вокальний ансамбль «Тавричанка» (керівник Ю. Касьянов). Радували своїми талантами чарівні та енергійні танцюристи, а саме: зразковий ансамбль танцю «Капітошка» (керівник В. Магдалюк), група сучасного танцю «Світло» (керівник Ю. Угриняк), студія сучасного танцю «Азарт» (керівник Л. Нірода), хореографічний колектив «Аура» (керівники Т. Вакулко та А. Бахмаєр) та хореографічний колектив «School-life» (керівники А. Мойсеєнко та Л. Процко). Святковий концерт вели – молоді ведучі Аня Луценко та Настя Петух.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою. Велика подяка Dам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, здоров'я міцніє, а трудові успіхи примножуються!