Дата: 16.11.2017 12:37

16 листопада 2017року о 9:00   відбулася друге засідання Стратегії розвитку громади на 2018-2026 роки. Модераторами процесу створення стратегії, є незамінні наші експерти Давід Хокінс та Олег Карий. Вони ще раз  ознайомили присутніх із основними завданнями і цілями Робочої Групи, зазначивши, що вони тільки курируватимуть процес розробки стратегії, а основні положення визначатиме саме Робоча Група. Під час першої робочої зустрічі, окрім утворення групи, вже перевірено і погоджено деякі пріоритетні напрямки діяльності громади у майбутньому.

Цього разу вони презентували результати соціологічного дослідження, з  якими Ви можете ознайомитись в презентації.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ