28 Лютого, 2019 р., 17:27
ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! Держстат запроваджує роботу нового сервісу для електронного звітування – безкоштовне програмне забезпечення  "Кабінет респондента".
25 Лютого, 2019 р., 11:00
Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту при Чаплинській  селищний раді повідомляє:
25 Лютого, 2019 р., 09:26
Якщо Ви вважаєте себе висококваліфікованим робітником у будівельній  галузі  та розглядаєте можливість працевлаштування за кордоном,  пропонуємо  Вам  можливість легального тимчасового  працевлаштування  на ринку праці держави Ізраїль відповідно до  міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль.
25 Лютого, 2019 р., 09:24
Професійна освіта – одна із найвищих цінностей людини і суспільства, яка є запорукою конкурентоспроможності на ринку праці.
21 Лютого, 2019 р., 15:49
 «Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин.
21 Лютого, 2019 р., 08:45
Земельні відносини в Україні регулюються Земельним кодексом, справляння  плати за землю – Податковим.
20 Лютого, 2019 р., 10:30
Військова служба за контрактом чекає справжніх чоловіків